Predaj farieb, lakov, olejov a voskov

Ponúkame vám široký sortiment kvalitných farieb, olejov či náterov na drevo od popredných značiek IRIS a VOTTELER. Kvalitné nátery od renomovaných značiek VOTTELER či IRIS majú množstvo popredných vlastností. Sú ekologické, vodou riediteľné i cenovo dostupné. Nátery na drevo i plast, ktoré vám ponúkame sú olejové, voskové, rozpúšťadlové i s UV filtrom. Vyberte si z našej širokej ponuky to, čo práve potrebujete.

Nájdete u nás kvalitné nátery, farby či oleje na kuchynský či kancelársky nábytok, parkety, stoly, stoličky či interiérové dvere a taktiež nátery na súčasti exteriéru.

Okenné kovanie na mieru

Nájdete u nás kvalitné okenné kovanie na mieru presne podľa vašich požiadaviek. Naši odborníci vám radi poradia s vhodným výberom. Neváhajte nás kontaktovať.

Surové okná

V našom sortimente nájdete kvalitné okná, ktoré dodávame aj v surovom stave. Spolu s oknami vám dodáme nátery na drevo, kovania, tesnenia aj okapnice. Kladieme dôraz na individuálny prístup a dohodu so zákazníkom. Nami dodávané surové okná majú výborné izolačné vlastnosti a dlhú životnosť. V našej ponuke nájdu to, čo hľadajú aj tí najnáročnejší klienti s nadštandardnými požiadavkami.

Ponúkame vám kvalitné eurookná v rôznych profiloch. Na výber máte 78 mm profil eurookien ako štandard, alebo profil 92 mm ako premium.

78 mm profil dreveného eurookna poskytuje vysoko izolačné vlastnosti použitím kvalitného trojskla. Vďaka tepelno – izolačným vlastnostiam je ideálny do nízkoenergetických domov  a novostavieb. Práve v nich je tento profil najviac využívaný.

Premium profil 92 je eurookna s využitím izolačného trojskla, ktoré zaručuje tie najlepšie tepelno – izolačné vlastnosti. Tento typ eurookien sa výborne hodí do pasívnych a nizkornergetických domov a tiež pre tých najnáročnejších klientov. Z hľadiska vzhľadu pôsobia eurookná v tomto prevedení masívne.

Celý svet náterových systémov pre drevené povrchy