O nás

Naši odborníci disponujú vyše 30 ročnými praktickými skúsenosťami s poskytovaním služieb v danom odvetví. Počas doby nášho pôsobenia sme získali množstvo spokojných zákazníkov. Kladieme dôraz na odbornosť, kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb s cieľom naplniť potreby a požiadavky našich zákazníkov.

Sme výhradným distribútorom španielskej spoločnosti Industrias Químicas Iris a to pre celé územie Slovenska i Česka. Spoločnosť IRIS je popredným európskym výrobcom lakov o čom svedčí aj získanie certifikátu riadenia kvality podľa ISO 9001 a certifikátu environmentálneho manažmentu ISO 14001. Produkty od spoločnosti IRIS spĺňajú najnáročnejšie požiadavky zákazníkov.

Obchodne zastupujeme aj nemeckú spoločnosť  VOTTELER® Germany, ktorá zabezpečuje priemyselné interiérové náterové hmoty na drevo a plast najvyššej kvality. Ich produkty sú zamerané predovšetkým na nábytkársky a dopravný priemysel.

Ponúkame vám produkty renomovanej značky REMMERS Germany, ktorá je jedným z popredných európskych lídrov v oblasti priemyselných exteriérových náterových hmôt a stavebnej chémie.

PT Mondy s.r.o.  pre vás zabezpečí všetko zo sveta náterových systémov na drevené povrchy v interiéri aj exteriéri. V oblasti ochrany a dekorácií dreva splníme požiadavky a potreby všetkých našich zákazníkov – od profesionálnych majstrov až po domácich kutilov. Neváhajte a prezrite si ponuku našich produktov.

Predaj farieb, lakov a voskov

Ponúkame široký výber vysokokvalitných náterov, farieb, lakov pre akýkoľvek druh drevených povrchov.

Celý svet náterových systémov pre drevené povrchy